پیام مدیر عامل :

امروزه با توجه به رشد طبیعی شرکت هـــــا وتلاش آنان برای کسب سهم بیشتری از بازار و نیز امکان ورود به فعالیت های جدید و سودآفرین موجب شده است که مقوله ادغام و گروهی شــدن در قالب شرکت های بزرگ نه تنها در کشورهای توسعه یــافته بلکه در کشورهای درحال توسعه نیز متداول و رایج شود . به یاری پروردگار و تلاش بی انتهای مدیران و کارکنان، مهندسین مشاور توسعه پایدار هزاره سوم نیز در جهت نیل به اهداف عالی ترسیم شده در برنامه استراتژیک خود ، مفتخر به اجرای پروژه های متعدد ساختمان سازی لوکس و مدرن، احداث مراکز اداری- تجاری-مسکونی- رفاهی و انبوه سازی مسکن می باشد. سهامداران و کارکنان این شرکت و کلیه شرکت های عضو و مشتریان ، جملگی خانواده بزرگ توسعه پایدار هزاره سوم را تشکیل می دهند . از این رو این شرکت برنامه ریزی های خود را بر اساس احترام متقابل، راستی و صداقت، امانتداری، رضایت مندی یکایک اعضای خانواده و ارتقاء کمی و کیفی شاخص های مطلوبیت در پروژه ی خود استوار کرده است. امیدواریم با بهره گیری از سرمایه های ارزشمند انسانی، توان تخصصی و عزم راستین ، شاهد رشد روز افزون این شرکت و تبدیل آن به یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی در بخش خصوصی با ابعاد و استانداردهای بین المللی توأم با پایبندی به اصول و ارزش های حاکم بر فرهنگ ایرانی واسلامی باشیم.

تاریخچه شرکت :

شرکت مهندسین مشاور توسعه پایدار هزاره سوم از سال 1353 شروع به فعالیت کرده است.

در سال 1385 اقدام به توسعه زمینه فعالیت خود نموده که در راستای این تصمیم گیری، شرکت مهندسین مشاور توسعه پایدار هزاره سوم را با انتخاب مجموعه ای از مهندسین مجرب در رشته های مختلف در زمینه طراحی و نظارت ساختمانهای مسکونی ، اداری و تجاری در متراژهای بالای 3 هزار متر مربع و بلند مرتبه تاسیس نموده است . این شرکت در بدو شروع فعالیت توانست با توجه به سابقه کاری موفق خود ، از سازمان نظام مهندسی استان تهران پروانه پایه یک در رشته های معماری، محاسبات ، برق ، مکانیک و نظارت را اخذ نماید و اکنون با استفاده از امکانات و توانایی های فنی مهندسی منحصر به فرد خود در شهر تهران با طراحی پروژه های ساختمانی با متراژ های مختلف و تا 35 طبقه در غالب پروژه های مسکونی، تجاری و اداری که اکثر آنها در منطقه شمیرانات قرار دارد ، یکی از فعالترین شرکتهای مهندسی در زمینه ساخت و ساز در استان تهران می باشد. ضمنا با توجه به روند رو به رشد انبوه سازی در قالب مسکن مهر در سالهای جاری این مهندسین مشاور در زمینه طراحی واحد های مسکونی با توجه به نیاز اقشار کم در آمد و همچنین نظارت آنها در سطح مطلوب اقدام نموده است.

قابل ذکر است شرکت مهندسین مشاور توسعه پایدار هزاره سوم با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ ساختمان سازی به کمک جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ، ایجاد اشتغال و اجرای ساختمان در سال 1388 موفق به اخذ پروانه پایه یک مهندسین مجری از وزارت مسکن شهرسازی برای یکی از زیر شاخه های خود به نام شرکت مهندسین مجری توسعه بنای هزاره سوم گردیده است که توانایی اجرای پروژه های بزرگ ساختمانی اداری و تجاری در قالب قرارداد های حقیقی و حقوقی یا بصورت EPC را دارا می باشد ، همچنین در سال1391 به منظور توسعه ساخت و ساز در قالب پروژه های دولتی ، اقدام به تاسیس شرکت مهندسین مجری خلاق سازه نموده است.

در ادامه به منظور تمرکز بر زیباسازی نما های شهری و ارائه طراحی معماری داخلی متفاوت و در کنار آن برای همسان سازی کیفیت نما و طراحی داخلی با سازه اجرا شده توسط این شرکت در سال 1392 با حضور معماران و طراحان بسیار مجرب اقدام به توسعه آتلیه معماری و طراحی خود کرده است.

اعضاء هئیت مدیره :

مهندس مجید مظاهریون-مهندس بابک مظاهریون-مهندس علی اصغری-مهندس مهدی دانشور-مهندس پیمان شیخی-مهندس سعید رستم خانی

شرکت های تابعه :

مهندسین مجری توسعه بنای هزاره سوم-مهندسین مجری خلاق سازه –مهندسین دژ ایستا خاک – به ساخت اندیشه هزاره سوم

 

 اعضاء دپارتمان ها

Client

معماری

مهندس مجید مظاهریون

مهندس علی اصغری

مهندس مهدی دانشور

مهندس محمد نائح

مهندس علیرضا خلیل زاده

طراحی نما و داخلی

مهندس مهدی دانشور

مهندس معصومه بختیاری

مهندس مهسا اقبال

مهندس بهنام ماهیان

سازه و مقاوم سازی

مهندس بابک مظاهریون

مهندس پیمان شیخی

مهندس مهرداد قاسمی

تاسیسات

مهندس پیمان شفیعیان

نقشه برداری

مهندس فراکیش

نظارت

مهندس بابک مظاهریون

مهندس علی اصغری

مهندس پیمان شیخی

مهندس سیاوش رحمانی

مهندس سعید رستم خانی

مهندس محمد نائح

ساخت و اجرا

مهندس بابک مظاهریون

مهندس ولی اصغری

مهندس علی حیدری

مهندس کامبیز لقا

مهندس امیر حیدری

مهندس بهنام مظاهریون

مهندس سعید رستم خانی

مهندس پرهام تهرانی

حسابداری

فرهاد افشار

محمد رضا ساریخانی

روح اله گنجی

 اداری

علی داننده

محمد نائح

علیرضا خلیل زاده

مسئول IT شرکت

مهندس علیرضا پوررنجبر

روشنک صانعی فرد  

 

تبلیغات

آرش راد

ابوذر پوررنجبر

 

گواهینامه و تقدیر نامه ها

تقدیرنامه ها :

taghdirnameh_01 taghdirnameh_02   taghdirnameh_05taghdirnameh_03taghdirnameh_04

پروانه ها :

parvaneh_02 parvaneh_03parvaneh_01

برخی از کارفرمایان ما

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client